Szanowni Państwo!

25 listopada 2021 r. przy udziale ponad 600 uczestników, dyskutowaliśmy o sposobach aktywnego pozyskiwania, przetwarzania i udostępniania informacji o środowisku. Ze względu zarówno na wyjątkową, zdalną formę, jak i niepowtarzalność tematów i projektów zaprezentowanych przez prelegentów, zapamiętamy tę edycję konferencji na długo.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, moderatorom za sprawne i profesjonalne poprowadzenie sesji oraz prelegentom, którzy podzieli się z nami wynikami swoich prac i projektów. Liczymy, iż atmosfera konferencji sprzyjała wymianie doświadczeń i nawiązywaniu nowych kontaktów.

Część z prezentacji wygłoszonych podczas tegorocznej konferencji oraz program konferencji zamieściliśmy w zakładce Edycja 2021.

Jeszcze raz dziękujemy!

Zespół Organizacyjny Konferencji


Konferencja Środowisko Informacji to miejsce, gdzie dyskutujemy nad aktywnym dostępem do informacji o środowisku i jego ochronie, a także na temat współpracy i wymiany dobrych praktyk w zakresie korzystania z danych cyfrowych.

Poprzednia edycja konferencji odbyła się 22 listopada 2018 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Kliknij, aby zobaczyć infografikę na temat korzystania z danych cyfrowych o środowisku

Kliknij, aby zobaczyć infografikę na temat korzystania z danych cyfrowych o środowisku

 

Organizatorzy V edycji

 

  • Ministerstwo Klimatu i Środowiska
  • logotyp Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Organizację konferencji finansuje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Tagi:

  • informacje
  • konferencja

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.