Poniżej znajdziecie Państwo materiały szkoleniowe dot. tworzenia metadanych obejmujące szkolenie na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym oraz zaawansowanym. Materiały zostały wykorzystane podczas cyklu szkoleń w zakresie tematyki dot. wdrożenia dyrektywy INSPIRE, skierowanych do pracowników resortu środowiska i organizowanych w latach 2014-2015.

Szkolenia te były finansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach realizacji projektu Wsparcie procesu wdrażania dyrektywy 2007/2/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z 14 marca 2007 r. ustanawiającej infrastrukturę informacji przestrzennej we Wspólnocie Europejskiej (INSPIRE) w resorcie środowiska.

logotyp Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z informacją: Sfinansowano ze środków  Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.