Jeśli jesteście Państwo zainteresowani publikowaniem kart za pomocą aplikacji Wykaz, prosimy o wysłanie mailem na adres ekoportal@klimat.gov.pl następujących informacji:

  • pełna nazwa urzędu administracji
  • adres urzędu wraz z podaniem kodu pocztowego oraz numeru telefonu
  • nazwa województwa, a w przypadku urzędu gminy także nazwa powiatu
  • imiona i nazwiska osób, które będą odpowiedzialne za prowadzenie publicznie
  • dostępnego wykazu danych; w przypadku uprawnienia niektórych osób jedynie do edycji kart – bez możliwości publikacji, należy to wskazać w przesłanym e-mailu
  • bezpośredni adres e-mail do każdej z ww. osób odpowiedzialnych za prowadzenie wykazu

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z administratorem aplikacji na adres ekoportal@klimat.gov.pl.

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922) jest Minister Klimatu (ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa). Dane osobowe gromadzone są w myśl art. 23 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 oraz art. 27 ust. 2 ustawy o ochronie danych osobowych.

Celem przetwarzania danych jest udostępnianie informacji o środowisku i jego ochronie, zgodnie z art. 8 ust. 1. ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. 2016 poz. 353).

Każda osoba, której dane osobowe są przetwarzane w aplikacji ma prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych ze względu na jej szczególną sytuację, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w przypadkach szczególnych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.