Projekt POWER

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami opublikowanycmi przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii, w ramach realizacji projektu pn.„Podnoszenie kompetencji cyfrowych e-administracji – działania edukacyjno-szkoleniowe dla użytkowników infrastruktury informacji przestrzennej – etap II”

Celem głównym projektu jest wzmocnienie umiejętności i wiedzy administracji publicznej w zakresie zastosowań geoinformacji, procesów, standardów i wytycznych technicznych w odniesieniu do zasobów danych georeferencyjnych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz nowych usług sieciowych, który zostanie osiągnięty poprzez przeszkolenie ponad 900 pracowników administracji publicznej (szkolenia specjalistyczne – około 900 osób, szkolenia dla organów wiodących INSPIRE – 70 osób).

Więcej informacj znajdą Państwo na stronie projektu: https://power.gugik.gov.pl/

 

źródło: https://power.gugik.gov.pl/

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.